RTR Intern - Schneider Electric

Description : RTR Intern. Company : Schneider Electric. Location : Hybrydowa / zdalna in Warszawa, mazowieckie

Job Description:

STAŻ W DZIALE KSIĘGOWOŚCI (RTR) - (m/f/d) for polish speaker only

Wspaniali ludzie sprawiają, że Schneider Electric jest wspaniałą firmą.

Celem Schneider Electric jest zapewnienie równych szans w zatrudnieniu, bez względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, niepełnosprawność, pochodzenie, wiek, orientację seksualną, stan cywilny lub jakąkolwiek inną prawnie chronioną cechę lub zachowanie.

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca szczytny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Accounting (RTR) Intern - Stażysta(-tka) w Dziale Księgowości do naszego biura w Warszawie.

Główne zadania:

  • Weryfikowanie, przetwarzanie i sprawdzanie dokumentów finansowych
  • Księgowanie wpisów w dzienniku Księgi Głównej
  • Uzgadnianie bilansów kont
  • Bieżące wsparcie procesów wewnętrznych firmy

Kogo szukamy?

  • Status studenta (mile widziane kierunki: księgowość, finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, język francuski mile widziany
  • gotowość do pracy min. 30h w tygodniu (codziennie od poniedziałku do piątku przez 6h)
  • dobra organizacja i umiejętność priorytetyzacji zadań
  • komunikatywność i myślenie analityczne,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Co oferujemy?

  • PŁATNY STAŻ,
  • ELASTYCZNOŚĆ - elastyczny czas pracy - możliwość łączenia stażu ze studiami oraz regulowany czas trwania stażu od 3 do 24 miesięcy,
  • HYBRYDOWY MODEL PRACY - część z biura, część z domu,
  • SZKOLENIA ONBOARDINGOWE, które pomogą Ci wdrożyć się w organizację i Twoje obowiązki,
  • ROZWÓJ - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji, przy wsparciu dedykowanego Opiekuna i Buddy'ego,
  • Możliwość otrzymania DOFINANSOWANIA DO NAUKI (studia, szkolenia, język) dla stażystów z > 6-miesięcznym stażem pracy,
  • DOSTĘP DO PLATFORMY SZKOLENIOWEJ - szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych,
  • RÓŻNORODNY ZESPÓŁ - praca w zróżnicowanym i wspierającym się zespole profesjonalistów oraz możliwość posługiwania się w codziennej pracy językami obcymi ,
  • DOCENIENIE – punkty, które możesz wymienić na różne produkty i usługi,
  • PŁATNY WYPOCZYNEK - 1 pełnopłatny dzień w miesiącu na well-being,
  • Możliwość udziału w projektach CSR lub SUSTAINABILITY - 1 pełnopłatny dzień wolontariatu w roku,
  • Punkty w Kafeterii Benefit oraz dostęp do KARTY MULTISPORT,
  • Możliwość prowadzenia i uczestniczenia w RÓŻNYCH PROJEKTACH (np. charytatywnych, Well-Being),
  • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH - miej wpływ na to z kim pracujesz i zyskaj atrakcyjną gratyfikację finansową (możesz polecać innych także na oferty stażowe i otrzymać bonus za polecenie),
  • BRAK FORMALNEGO DRESS CODE - witamy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy.

Pozwól nam dowiedzieć się czegoś o Tobie! Aplikuj już dziś.

About Our Company: Why us? Schneider Electric is leading the digital transformation of energy management and automation. Our technologies enable the world to use energy in a safe, efficient and sustainable manner. We strive to promote a global economy that is both ecologically viable and highly productive.
€25.7bn global revenue 137 000+ employees in 100+ countries 45% of revenue from IoT 5% of revenue devoted for R&D
You must submit an online application to be considered for any position with us. This position will be posted until filled
It is the policy of Schneider Electric to provide equal employment and advancement opportunities in the areas of recruiting, hiring, training, transferring, and promoting all qualified individuals regardless of race, religion, color, gender, disability, national origin, ancestry, age, military status, sexual orientation, marital status, or any other legally protected characteristic or conduct. Concerning agencies: Schneider Electric does not accept unsolicited resumes and will not be responsible for fees related to such.